In a crowd

21:50


W tłumie wszyscy jesteśmy jednakowi-szarzy i bez wyrazu.  Tak bardzo próbujemy istnieć i być sobą, że w tej pogoni sami się szufladkujemy i stajemy się tacy jak wszyscy.  Media i sklepy działają na wiele z nas tak, że ściąga z wieszaków gotowe komplety. Warto w tym wszystkim zachować swój styl. 


Gdy tłum zniknie i staniemy sami ze sobą nasuwa się pytanie czy podoba nam się to co widzimy. Styl jest kwestią indywidualną i mimo, że jest połączony z modą to jednak nie powinien być przez nią stuprocentowo dyktowany. 


W końcu słyszymy od zawsze, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi na swój sposób. Każdy z nas ma swoje gorsze bądź lepsze poczucie estetyki. Nie chodzi o to aby to jak wyglądamy podobało się wszystkim, ale żebyśmy dobrze się czuli. Jakim Cię widzą takim Cię piszą, a strój jest najlepszym sposobem na wyrażenie siebie, dlatego zdejmowanie gotowych strojów z wieszaków sprawia, że stajemy się nijacy.


You Might Also Like

4 komentarze

 1. świetnie wyglądasz :)
  www.hihiladnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Chociaż nie lubię typowo modnych stylizacji czyt. spodnie z dziurami na kolanach to Twoja stylizacja wygląda świetnie. Zdjęcia bardzo mi się podobają. Dodaję do obserwowanych i zapraszam do siebie ;) https://blacklinemake-up.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dobry post! trzeba być sobą i iść za swoim obranym kierunkiem!
  zapraszam do siebie :)
  agataz22.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna stylizacja, dokładnie w moim stylu :)

  obserwuję!
  zapraszam do mnie http://meowtix.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń